מכתב מרגש מידידיה זמורה, ממייסדי 'נוער הליכוד':

שבוע שעבר, יום רביעי, 28 באוקטובר – יום ההולדת של אחד האנשים הכי קרובים אליי – חה"כ אורן חזן.

אנחנו יושבים בלשכה של אורן, כמה חברים, וחוגגים איתו את היום שלו.

בדיוק כשאנחנו מסיימים לחגוג יש הודעה בחדשות – פיגוע דקירה בצומת גוש עציון, במתחם רמי לוי, ואני מספר לאלו שישבו שם שלפעמים ההורים שלי מגיעים לשם לקניות.

אני משאיר את הטלפון בלשכה של חה"כ חזן, שייטען, ומשם אני יוצא עם חבר מנוער הליכוד ללשכתו של השר אופיר אקוניס, שהזמין אותנו לשבת איתו ולדבר איתו על כמה נושאים.

בין לבין, בשיחה, אני מספר לשר שהיה פיגוע ברמי לוי בצומת גוש עציון.

אני חוזר ללשכה של חה"כ חזן, ובא לקחת את הטלפון שלי, אבל חה"כ חזן מסמן לי לא להיכנס אליו למשרד, ולהמתין בחוץ, הוא באמצע שיחת טלפון.

מסתבר שחה"כ חזן היה בשיחה עם אבא שלי, שהתקשר כדי לדבר איתי, ולא הצליח לתפוס אותי בטלפון שלי כי הוא לא היה עליי, ולספר לי שאימא שלי נדקרה בצומת הגוש.

אורן מרגיע אותי, תומך ועוזר כמו שרק הוא יודע, ומקפיץ אותי לבית החולים, שם הוא ממתין איתי עד שאנחנו פוגשים עוד בני משפחה.

במהלך ההמתנה בפרט, וגם ביום שלמחרת, אני נחשף במלוא מובן המילה למה שאמרתי מאז שהגעתי לליכוד: הליכוד הוא בית, זו משפחה, ו"זר לא יבין את זאת…" :

אני מקבל טלפונים מיועצים פרלמנטריים שאני בקשר איתם, שרת התרבות מירי רגב מתעניינת בשלומי, שר הפנים סילבן שלום דורש בשלומי דרך היועץ שלו ומציע עזרה, שר התחבורה וראש המטה שלו דורשים בשלומי, התקשרו אליי חה"כ שרן השכל וחה"כ ברקו, אין-סוף אנשים מתנועת הליכוד, גם כאלו שאני לא מכיר, מתקשרים ושולחים הודעות ומציעים את עזרתם, וביום שלמחרת חה"כ יואב קיש התקשר, חה"כ נורית קורן, השר לביטחון פנים גלעד ארדן, חה"כ מיקי זוהר, השר אופיר אקוניס, שגם היה בהלם כי הייתי איתו, פחות או יותר, בזמן שזה קרה, דיבר ארוכות עם אבא שלי ולאחר מכן התעניין בשלומי.

יסלחו לי חברי הכנסת והשרים ששכחתי, הסיבות (אני מקווה) מובנות,

יסלחו לי חבריי מהליכוד שאני לא מזכיר את השמות של אלו שהתקשרו ושלחו הודעות, כי אם אתחיל ייקח לי הרבה מאוד זמן לסיים,

יסלחו לי החברים שלא הספקתי לחזור אליהם, בין מאות שיחות הטלפון וההודעות.

אני רוצה לומר לכולכם, אחיי למשפחת הליכוד – תודה.

תודה שתמכתם, תודה שאתם עדיין תומכים, תודה שאתם מחזקים, ותודה שאתם מראים שכל כך אכפת לכם.

תודה רבה,

ידידיה.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.