את מועמדותי לבחירות לראשות מרכז הליכוד הגשתי כיוון שתנועת הליכוד היא ביתי. כשאבחר ב-29.12 ליו"ר המרכז בכוונתי להפעיל את כל סניפי המפלגה ולהקים שלושה מחוזות: דרום, מרכז וצפון, ובכך נהדק את הקשר בין מצודת זאב לפריפריה.

כאדם שמגיע מהפריפריה משכונה קטנה בקרית ביאליק, אני יכול להעיד שרק בזכות הדמוקרטיה עליה מבוססת תנועת הליכוד, מתאפשרת ההשתלבות של נציגי פריפריה רבים בהנהגת המדינה.

חברי מרכז הליכוד עמם אני נמנה, הם אנשים איכותיים ולא יעלה על הדעת כי מפאת זיקתם הפוליטית לתנועת הליכוד, חוקקו חוקים בעבר שנועדו למנוע את העסקתם ואת העסקת בני משפחותיהם במוסדות ציבור ובמשרדים ממשלתיים.

בכוונתי לפעול לפתרון העוול בעניין הזיקה הפוליטית בקרב חברי מרכז הליכוד, וכשאבחר לתפקיד, אפעל בשיתוף עם ראש התנועה בנימין נתניהו ויחד נביא לחיזוק התנועה והסניפים, נקצה משאבים רבים לפעילות שוטפת ונחדש את פעילות המפלגה כפי שהייתה בתקופת ראש הממשלה המנוח מנחם בגין.

לתפקיד יו"ר מרכז הליכוד, הגישו את מועמדותם אנשים ראויים בהחלט, אולם לתפקיד מרכזי בעל השפעה רבה על פעילות חברי התנועה דרוש איש שטח אמיתי, בייחוד איש שטח שהגיע מהפריפריה וללא מורא ומשוא פנים, שיהיה מסוגל להגביר מוטיבציה בקרב החברים להביא לחיזוק תנועת הליכוד.

אני מבקש מכל חברי המרכז להגיע לגני התערוכה ב-29.12 לממש את זכותם ולהצביע עבורי – ירון מזוז, לראשות מרכז ליכוד.

 

One Response

  1. mazslberko@walla.com'
    מזל טוב

    בס"ד
    דרכך ירון הור דרכנו , מאמינים וסומכים עליך לאורך כל הדרך . מאחלים הצלחה בעזרת ה' . תבורך מפי עליון. באשר תלך נלך. שבת שלום ומבורכת.

    הגב

Leave a Reply

Your email address will not be published.