אורלי יוגר נבחרה להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

facereal1שם: אורלי יוגיר

גיל: 31

קצת עליה:

אורלי יוגיר, בת 31, תושבת טרייה בעיר תל אביב, בעלת B.A  בלימודי קרימינולוגיה ומדעי המדינה ו- B.A בלימודי משפטים. מהבולטות בדור הצעיר בליכוד ואף שימשה בעבר כיו"ר. מייסדת-שותפה ומנכ"ל של המרכז למדיניות הגירה ישראלית, הארגון היחיד הפועל למען קידום מדיניות הגירה שתגן על זהותה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, תוך מתן מענה למקרים הומניטאריים. מרגע היווסדו, המרכז ייצג את תושבי דרום ת"א בעתירות לבג"ץ, פרסם דוחות מחקר, יזם חקיקה להגברת האכיפה והבטחת יציאתם של המסתננים מישראל, פעל למען  הגברת המודעות הציבורית לסוגיה תוך עבודה מול אמצעי התקשורת, מקבלי החלטות ומעצבי מדיניות.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

הליכוד, התנועה שממשיכה את דרכו של ז'בוטינסקי, מהווה את המקום הטוב והנכון ביותר עבור מי שמאמין בעקרונות הדמוקרטיה והערכים הליברלים הימניים. הליכוד היא המפלגה שבה סל הערכים שלי מוצא בית והיא המפלגה בה 'כל יחיד הוא מלך'.

אתגרי העתיד?

רבים מתארים את סיפור הקמתה של מדינת ישראל ע"י התיישבות וביטחון. מעטים לומדים על תקומתה של המדינה ע"י יזמות כלכלית אשר הפריחה שממות רבות בכל חבלי הארץ. כבת להורים שעשו עלייה ובנו את ביתם במו ידם ע"י יזמות עסקית, אני מכירה מקרוב את עולמם של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, וכן את הקשיים העומדים בפניהם.  אתגר משמעותי במדינת ישראל בעשורים הקרובים הוא להקל על פלח העצמאים בחברה הישראלית ע"י קידום כלכלת שוק חופשי. הסרת החסמים השונים, תפחית את יוקר המחייה ותגביר את ההזדמנויות של כולנו לעתיד כלכלי טוב יותר. אתגרים נוספים הם חיזוק המשילות ושיפור רמת ביטחון הפנים.

בעוד 20 שנה?

כובשת יעדים וממשיכה להגשים חלומות.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

רצינות בצד, אני מאוד אוהבת לצחוק.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

One Response

  1. eyal.cohen@hotmail.com'
    אייל

    מכיר את אורלי מהלימודים, ומדובר בבחורה נמרצת וחדורת שליחות שאין ספק שהליכוד יכול להתגאות שהיא חלק ממנו. מקווה שהיא תצליח לחזק את הרוח הציונית שחזרה לנשב בתקופה האחרונה בעוז, נגד כל אותם ארגונים שמנסים להחליש אותה.

    הגב

Leave a Reply

Your email address will not be published.