אייל טלר נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

אייל טלרשם: אייל טלר

גיל: 28

קצת עליו:

אייל טלר משמש היום כיועץ התקשורת של חה"כ יואב קיש. את דרכו ב"ליכוד" התחיל אייל כיו"ר תא לביא באוניברסיטה העברית, לאחר מכן שימש כאחראי על התאים הסטודנטיאליים בפריסה ארצית ובנוסף, כמנהל צעירי הליכוד שם הוביל את גופי הצעירים יחד עם היו"ר הנוכחי דוד שאיין. בין לבין שימש אייל כרכז מתנדבים ארצי בבחירות האחרונות.
אייל מגיע מעולם ההסברה והקהילות היהודיות ונשלח מטעם הסוכנות כשליח וכראש משלחות לארה"ב, אוסטרליה, בולגריה ויוון, קהילות איתם הוא עדיין שומר על קשר. בין היתר קידם וניהל מיזמים חברתיים בתחומים העסקיים ואלו של החינוך הבלתי פורמלי.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

החינוך הבית"רי שקיבלתי מסבא שלי, איש ארץ ישראל שלחם בארגון, הוביל אותי לשם. מאוחר יותר לרגש והחינוך שקיבלתי הצטרף הרציונל שהתחיל לתפוס חלק משמעותי בהסתכלות שלי על העולם, לראייה הלאומית שלי התווספה גם תפיסה ליברלית שמעודדת שוק פתוח וחופשי בהתאם למציאות שאנו חיים בה היום.

אתגרי העתיד?

האתגר העיקרי שלנו הוא לייצר לכידות פנימית בתוך מדינת ישראל, הפילוג והקיטוב משרתים בעיקר את האויבים שלנו. תנועת הליכוד מייצגת את האידיאל שאנחנו מנסים להגיע אליו בצורה הטובה ביותר בזה שהיא מכילה את כל הזרמים בתוכה שמגיעים מכל המגזרים, הדתות והקהילות. יש עוד דרך ארוכה בדרך לשם.

בעוד 20 שנה?

20 שנים זו תקופה ארוכה מדי בשבילי. המטרה היא להמשיך ולעזור לחבר הכנסת יואב קיש בתחום התקשורתי והפוליטי ויחד עם זה להמשיך ללמוד ולהתפתח מההזדמנות שקיבלתי וגם להנות בדרך.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אני אוהב לצלול, מת על זה – השלווה הכי טובה שתוכלו לקבל נמצאת מתחת למים. אני משתדל לעשות את זה לפחות פעם בחצי שנה וממליץ לכולם לנסות.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.