אריאל מורלי נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

61128_10151297256916133_1212488673_nשם: אריאל מורלי

גיל: 32

קצת עליו:

ירושלמי מבטן ומלידה.
בשנת 2006 חידש את תא לביא באוניברסיטה העברית (הראשון מבין תאי לביא המחודשים) ושימש כשלוש שנים כיושב ראש התא. הקמת התא מחדש התפשטה למוסדות אקדמיים רבים וכיום ניתן למצוא את 'לביא' בעשרות מוסדות אקדמיים ברחבי המדינה.
עם סיום תפקידו כיושב ראש תא לביא היה שותף מרכזי ויושב הראש בהקמת 'הדור הצעיר בליכוד' אשר שם לו למטרה להוות חלופה לחוסר בצעירי הליכוד שנבע מאי- קיום בחירות שנים רבות ואכן, כעבור ארבע שנים 'כבשו' ראשי הדור הצעיר את הבחירות למוסדות הצעירים.
באוניברסיטה למד מדע המדינה וסוציולוגיה לתואר ראשון ותקשורת פוליטית לתואר שני.
כיום משמש כאחראי תוכן במרכז מורשת מנחם בגין בירושלים ועוסק רבות במורשת של התנועה הלאומית-ליברלית.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

המפלגה הערכית, השורשית והיעילה ביותר להנחלת ערכים לאומיים- ליברליים במדינה. ערכים של שמירה על ארץ ישראל מדינת ישראל ועם ישראל. שמירה על גבולות המדינה מעוגנת בחוקת התנועה בד-בבד עם שמירה על שוק חופשי והתאמתו לתקופה וכמובן- שאיפה ליצור צדק סוציאלי (לא סוציאליזם!) ברוח משנתו של זאב ז'בוטינסקי ותלמידיו מנחם בגין ויצחק שמיר. אין עוד מפלגה שמגלמת בתוכה ימין כלכלי, מדיני וחברתי. לכן הליכוד.

אתגרי העתיד?

שמירה על המדינה אל מול הזעזועים האזוריים, שמירה על גבולותיה הנוכחיים, הרחבת ההתיישבות בכל חבלי ארץ ישראל, מניעת כניסת האסלאם הקיצוני לתחומה, טיפול בבעיית הבנייה הבלתי- חוקית בקרב ערביי ישראל והבדואים והגברת השיטור והריבונות במקומות אלו, מניעת כניסת מסתננים והשבת אלו אשר גנבו את הגבול- לארצותיהם, פתיחת השווקים והגברת התחרותיות במשק וכפועל יוצא מכך- הורדת יוקר המחיה, הפרטת גופים בחזקת המדינה והעברתם לידיים פרטיות, הגברת ההיצע בשוק הדיור על ידי  תמרוץ יזמים פרטיים לבנייה מואצת והפחתת הבירוקרטיה.

בעוד 20 שנה?

מקווה להיות במקום בו אוכל להשפיע בצורה האופטימאלית ביותר על הנעשה במדינה ישראל.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

חובב מושבע של היסטוריה וגיאוגרפיה, אספן קופסאות סיגריות, אוהד בית"ר ירושלים.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.