אריאל קלנר נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

תמונה אריקשם: אריאל קלנר

גיל: 35

קצת עליו:

אריאל קלנר (35) תושב חיפה. נשוי ואב ל 4.
בוגר הטכניון בהנדסת תעשיה וניהול, ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.
עובד כמנהל פרויקטים בחברת פיליפס בחיפה.
גירוש היהודים מגוש קטיף בשנת 2005, הוביל את קלנר לעשייה הציבורית, עת הקים את תא כתום בטכניון בניסיונות לעצור את עקירת היישובים היהודיים מגוש קטיף וצפון השומרון.
בשנת 2013 ייסד את 'חזון לאומי – המרכז למנהיגות ציונית' (והוא עומד בראשו עד היום), אשר שם לו מטרה לעצב את מנהיגות דור העתיד ברוח יהודית-ציונית-לאומית. עיקר הפעילות של הארגון היא עם סטודנטים אשר נפגשים מידי שבוע להרצאות, סדנאות וסיורים מתוך פרספקטיבה לאומית-שמרנית-ליברלית. תוכניות הארגון מופעלות בחיפה ובתל אביב.
בשנת 2014 נבחר קלנר ליו"ר נשיאות ועידת צעירי הליכוד ולחברות במזכירות התנועה.
קלנר הינו ממייסדי פורום 'דרור בליכוד' – קבוצה אשר קמה בתוך הליכוד, לאחר עזיבתו של ח"כ לשעבר משה פייגלין במטרה לאגד את הכוחות האידיאולוגים השואפים לקדם את ערכי התפיסה היהודית להנהגת המדינה.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

אני מאמין, שבסופו של דבר, המקום המרכזי לקדם ערכים, הוא השדה הפוליטי. זה השדה שמנהל את ההסטוריה. בשדה הפוליטי, הליכוד היא המפלגה המתאימה ביותר לתפיסותיי הלאומיות, מדובר במפלגה כלל ישראלית, המאגדת ציבורים שונים. זוהי מפלגת שלטון, אשר עוסקת בהתכתבות יומיומית בין אידיאולוגיה למציאות.
במתנועה, אני משתדל לקדם שיח ערכי, שיח ששם את האידיאולוגיה במרכז התמונה.
החכם באדם כבר אמר ש"חכמת המסכן בזויה ודבריו אינם נשמעים". כדי להשפיע, צריך להיות חזק. כדי להיות חזק צריך לשלוט במוקדי הכוח ובמוקדי ההשפעה

אתגרי העתיד?

אתגריה העכשוויים של המדינה היהודית הם ביסוס עצמאותה ע"י:
– עוצמה צבאית.
– עוצמה כלכלית.
– לכידות חברתית מתוך חירות.
אולם, אתגרים אלה הינם בגדר אמצעי לקידום האתגר הגדול באמת והוא הגשמת ייעודו של העם היהודי כמגדלור מוסרי לעולם כולו. מדינה המקדמת את ערכי הנצח של העם היהודי.
ללא עוצמה, לא ניתן יהיה לקדם את האתגר הגדול.
ללא תכלית, שום אמצעי לא שווה וכל העוצמה תהיה בבחינת GPS משוכלל ללא יעד.

בעוד 20 שנה?

מה שחשוב זה לא איפה אני אהיה אלא היכן המדינה היהודית תהיה.
כך או אחרת, מפעלו העם היהודי הוא חלק בלתי נפרד מאישיותי כך שאני מניח שאמשיך לפעול לקידום ערכי הנצח של עם ישראל בכל מקום שבו אהיה ובכל כוחי.
אני מקווה להיות בעמדת השפעה משמעותית על כיוונה של מדינת ישראל.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

שבלי אשתי לא הייתי מגיע כלום.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.