ברק הרשקוביץ נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

barakשם: ברק הרשקוביץ

גיל: 30

קצת עליו:

ברק הרשקוביץ הוא יועץ פוליטי ודובר לראש העיר ירושלים ניר ברקת במשרדו בליכוד. הוא ממקימי פורום "מנוף", חוג הצעירים הלאומי-ליברלי בליכוד, חבר מועצת "גאווה בליכוד" ופעיל בקבוצות ליכוד בשנים האחרונות. בוגר תכניות אקדמיות יוקרתיות בארץ ובחו"ל, בוגר תכנית המצטיינים של המכללה למדינאות ושל ה- StandWithUs Fellowship. ברק הוביל את תחום הדיגיטל ואסטרטגיה בקמפיינים פוליטיים רבים – ארציים ומוניציפליים ועבד כיועץ בכנסת.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

הליכוד היא תנועה חיה ודינאמית שמאפשרת לפעילים מהמחנה הלאומי להשפיע – ובגדול.
מאז שנכנסתי לפעילות בתנועה באופן אינטנסיבי לפני מספר שנים, תמיד הרגשתי בתנועה בית. בנוסף להזדהות עם ערכי התנועה – ארץ ישראל, ציונות, חירות הפרט, עלייה – הליכוד הוא גם מנגנון מורכב מלא איזונים המייצר אינטראקציה טבעית עם אוכלוסיות מגוונות רבות בחברה הישראלית ובשל כך מייצג נאמנה את רוחו של עם ישראל.

אתגרי העתיד?

ראשית, במזרח התיכון המשתנה במהרה והסדר העולמי הרגיש והלא צפוי – חשוב ביותר שנמשיך להתעצם צבאית, פוליטית וכלכלית ונבצר את מעמדנו כאי של יציבות ועצמה בלב איזור קשוח שכזה. מלבד זאת, הגיעה העת שמדינת ישראל תעשה את הקפיצה הגדולה שלה לעבר כלכלת שוק משגשגת הדוהרת קדימה ומאפשרת למוחות המבריקים שלה לחלום בגדול ולהצליח בגדול עוד יותר.

בעוד 20 שנה?

בעזרת השם ובעזרת עבודה קשה ושותפים לדרך – נחדש את הענף של הליכוד שהיה בעבר זרועה של המפלגה הליברלית בישראל. נחזיר את חירות הפרט כערך מוביל של המחנה הלאומי והמדיניות של ממשלת ישראל ונקיים סטרוקטורה פוליטית שתוציא את עקרונות החופש והחירות לכדי מעשים פוליטיים פרקטיים. אני מניח שאהיה שם, בהתחדשות הרעיונית של הליברליזם בישראל והתרגום שלו לכח פוליטי. היכן שאקרא לדגל למען מדינת ישראל ולמען משימה זו – אתייצב.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אני מכור לחלבה. במיוחד חלבה "אחווה" – פשוטה, מוכרת ופשוט טעימה!

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.