גיא יפרח נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

גיאשם: גיא יפרח

גיל: 33

קצת עליו:

גיא יפרח נולד וגדל במעלה אדומים והתחנך במוסדות החינוך בעיר. כבר בגיל צעיר היה מעורב חברתית וכיהן כיו"ר מועצת התלמידים וכיועץ ראש העיר לענייני נוער. בצבא שירת כמ"פ (רס"ן) ביחידת הגנה קרקעית בח"א. לאחר שמונה שנות שירות צבאי השתחרר, למד משפטים ושימש ככתב צבאי ברדיו "גלי ישראל" ובמקביל שימש כחבר מועצת העיר מעלה אדומים. מאז הבחירות המוניציפליות האחרונות הוא מכהן כסגן ומ"מ ראש העיר מעלה אדומים, במסגרת זו הוא מחזיק את תיקי הכספים, התרבות, הנוער, הצעירים ומשמש כיו"ר ועדת הרישוי לתכנון והבניה.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

אני מתחבר לתפיסה האידיאולוגית של המפלגה הן מבחינה מדינית והן מבחינה כלכלית-חברתית. מפלגה לאומית וליברלית. זו גם המפלגה שגרמה לסבא שלי ז"ל להרגיש בפעם הראשונה שייך מאז עלייתו ארצה ממרוקו.

אתגרי העתיד?

התכנסות המעצמות לתוך עצמן ועיסוקן בנושאי פנים יחייבו את ישראל להיות עצמאית מבחינה כלכלית ומדינית.
הקיטוב ההולך וגובר בחברה בין קבוצות ומגזרים שונים עלול להוביל למשבר אמון ולקרע. עלינו לעודד שיח וויכוח אבל לשמור בקנאות על אחדות העם והדמוקרטיה.
ישראל תהיה חייבת למצוא פתרון לרגולציה והבירוקרטיה המסואבת ולאפשר משילות יציבה. המשפטיזציה צריכה להצטמצם למימדיה הטבעיים.
הליכוד דגל תמיד בכלכלה חופשית לצד מדיניות רווחה מפותחת. חייב יהיה למנוע את הגדלת הפערים בחברה.
חייב יהיה להמשיך לחנך את ילדינו לכמיהה לשלום, אך לשמור על איתנות וחוזק צבאי אל מול האיומים במזרח התיכון.

בעוד 20 שנה?

לא יודע. מקווה שעסוק בענייני הציבור והמדינה וממשיך לגור בירושלים רבתי.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אני התינוק התשיעי בטיפת חלב שנולד בנסיכה של יהודה ושומרון- מעלה אדומים

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.