דניאלה גל נבחרה להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

אני בפריזשם: דניאלה גל

גיל: 25

קצת עליה:

דניאלה גל נולדה וגדלה ביישוב אורנית שבשומרון ובשנים האחרונות מתגוררת ברעננה. בשנת 2012 התחילה ללמוד ממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי אך שנתיים לאחר מכן החליטה להרחיב את לימודיה והוסיפה לימודי משפטים בדגש עסקי. לפני חצי שנה קיבלה לידיה את ניהול תא לביא בבינתחומי, ורואה באחריות זו שליחות וזכות לתת מקום לאידיאולוגיה של המחנה הלאומי בקמפוס. בימים אלה היא עובדת על מיזם הסברה, מתנדבת בבית משפט ועוסקת בתחום המשפטי.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

הליכוד היא מפלגה לאומית -ליברלית. היא הטרוגנית וניתן למצוא בה הכל מהכל, ייצוג רב של נשים, עולים חדשים וותיקים, דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים, סטרייטים וכאלה שאינם, מוסלמים ויהודים-כולנו אחד. כמו כן, מבחינה כלכלית אני מאמינה בכלכלה תחרותית יחד עם רגישות חברתית. דבר נוסף חשוב לא פחות- הליכוד רואה כערך עליון שמירה על בטחון ישראל ואחריות לכלל אזרחי המדינה.

אתגרי העתיד?

מבחינה מדינית ישראל עומדת בפני אתגרים לא מבוטלים- המזרח התיכון הוא אזור קשה ללא אפשרות לטעות בקבלת ההחלטות, שכן צריך לקחת בחשבון את התחזקות האסלאם הפודנמנליסטי, העויינות והשנאה כלפי התרבות המערבית ולכן צריך ליזום חיזוק קשרים עם גורמים איסלאמים מתונים תוך לחימה בלתי מתפשרת בגורמים הקיצוניים.
מבחינת הגרעין האיראני אסור ששאיפה ואופטימיות לפתור את המשבר בדרכי שלום תהפוך לשאננות.
בנושא הכלכלי, יש להמשיך ולבסס את הכלכלה הישראלית על ידי עידוד חדשנות, הסתמכות על תוצרת מקומית ופתיחת היצוא לשווקים חדשים.

בעוד 20 שנה?

מאחר שאני בעלת תואר בממשל וכיום סטודנטית למשפטים אני רואה את עצמי משלבת את הפרקטיקה המשפטית שארכוש על מנת לעסוק בתחום הציבורי- חברתי מתוך תקווה לתרום לעשות מה שביכולתי על מנת לקדם את המדינה ולהפוך אותה למקום שטוב יותר לחיות בו.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אני חובבת כדורגל מושבעת ותכניות בישול. בנוסף, אוהבת בעלי חיים ומגדלת שלושה כלבים מתוקים.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.