הלן מזוז נבחרה להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

helen mazouz

שם: הלן מזוז

גיל: 28

קצת עליה:

הלן מזוז היא פעילה חברתית ופוליטית, רכזת השדולה למען עולי צרפת בכנסת ישראל ומנהלת את המטה הצרפתי בליכוד אשר פועל להטמעת ערכי הליכוד ביהדות צרפת, גיוס מתפקדים חדשים, עידוד העלייה וקידום רפורמות להקלה בקשיים איתם מתמודדת הקהילה הצרפתית, והעולים החדשים.
בנוסף פועלת לעידוד עלייה מכל התפוצות, ופעילה חברתית בתחום החינוך, ההסברה, מקדמת פעילות נגד אלימות וסמים בקרב בני נוער ובין מובילי "פורום אהבת חינם" שמטרתו להפגיש בין עולמות – חרדים חילונים ודתיים – במטרה כנה לייצר שיח לא מתלהם. שיח פנים אל פנים. שיח של חיבור, אהבה והבנה.

 

ראיון קצר:

למה הליכוד?

התחלתי את דרכי הפוליטית במפלגת הליכוד לפני כעשור, אז ראתי בליכוד את ביתי ואת המקום בו אוכל להשפיע. כאחת שגדלה בבית "ליכודניק", בחירת הליכוד כבית פוליטי היה עבורי בחירה טבעית ונכונה .בנוסף אני בעלת דעות ציוניות וליברליות, בעד התיישבות והטעמת מסורת, בעד כלכלה חופשית ומתן מענה לבעיות חברתיות ולכן מפלגת הליכוד ללא ספק המקום הנכון לבעלי דעות מסוג זה.

אתגרי העתיד?

קודם כל, ללא כל ספק אחד התאגרים המרכזיים הוא בתחום העליה והקליטה. כאשר המספרים מדברים על מאות אלפים של עולים חדשים שצפויים להגיע למדינת ישראל, הממשלה צריכה וחייבת להערך בהתאם. קליטה נכונה תהיה הצלחה לחברה הישראלית ולכלכלה הישראלית.
בנוסף יש לתת דגש רב לשני נושאים שמהווים אתגר כבר שנים. הראשון הוא תחום החינוך, אין ספק כי הצלחת עתיד מדינת ישראל תלויה בדור העתיד ושם אני סבורה כי לא נעשים המאמצים הראויים לתת להם את הכלים והחינוך הטוב ביותר.
והאתגר השני הוא ההסברה הבנלאומית שלוקה בחסר, ולשם צריך לנתב את מיטב המוחות ותקציבים ראויים וכל זאת על מנת להלחם בתעשיית השקרים ובמיתוג מחדש של מדינת ישראל.

בעוד 20 שנה?

בעשייה. מאמינה ומקווה כי גם בעוד עשרים שנה יהיה לי את הכח, היכולת והתפקיד המתאים שייאפשרו לי להמשיך בעשייה מוצלחת ועשירה ברוח הליכוד ולמען מדינת ישראל.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

קודם כל, לפני כל הטייטלים הרבים ולמרות גילי הצעיר אני אמא ל4 ילדים מקסימים.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.