יובל אלגד נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

image

שם: יובל אלגד

גיל: 26

קצת עליו:

יובל אלגד הוא פעיל ליכוד מסניף ירושלים. יובל גדל ולמד בירושלים, בגימנסיה העברית רחביה. שירת כלוחם ביחידת עוקץ ובעל תואר ראשון של האוניברסיטה העברית במדע המדינה ומזרח תיכון. יובל היה יו״ר תא לביא של האוניברסיטה העברית, רכז מטה הבחירות בירושלים וכיום הוא חבר הועד המנהל של צעירי הליכוד ויועצה הפוליטי של ח״כ שרן השכל.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

אחרי הבחירות אתר וואלה עשה כתבת תחקיר על נצחון הליכוד. בין היתר הכתבה סקרה את הליכוד בירושלים. במהלך הכתבה שאל אותי המראיין: ״את מי מפלגת העבודה צריכה להביא כדי לנצח בבחירות?״ עניתי לו, שזה לא משנה את מי מפלגת העבודה תריץ בראש, מה שמביא את נצחון הליכוד, מלבד האנשים המובחרים שנמצאים בו, זו האידיאולוגיה האמיתית והמחוברת למציאות שהליכוד מאמין בה. היכולת לפנות לכל רבדי העם, לדעת להתעסק ולעזור בכל תחום ולשמור על ארץ ישראל שלמה לעם ישראל. זה הליכוד.

אתגרי העתיד?

מדינת ישראל כבר הופכת ותבסס את עצמה בעתיד כשומרת הסף של המזרח התיכון מפני האיסלאם הרדיקלי שצובר תאוצה. מדינת ישראל תיאלץ לעזור לשכנותיה להילחם בארגונים הקיצוניים כדי שלא יצליחו להגיע לגבולותינו. מלבד זאת, מדינת ישראל תצטרך לדעת לשמור על הצמיחה הכלכלית של השנים האחרונות ולדעת לפתח אותה, להיזהר שהיא לא תדעך.

בעוד 20 שנה?

במקום בו אהיה, בכל פלטפורמה שלא תהיה, אמשיך לעשות למען מדינת ישראל ואזרחי ישראל, זה הסיפוק הגדול ביותר.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

בילדותי שיחקתי במשך 8 שנים בקבוצת בית״ר ירושלים. בית״ר ירושלים מאוד קרובה לליבי והקשר בינה לבין הליכוד הוא הסטורי וטבעי מאוד בעיניי.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.