משה שטרית נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

תמונת בחירות

שם: משה שטרית

גיל: 30

קצת עליו:

סרן (מיל') משה שטרית. חבר מועצת עיר בבית שמש מטעם הליכוד ומראשי הגוש הציוני בעיר. יו"ר קבוצת הצעירים תגר אשר ניהלה קמפיינים ארציים להעלאת המודעות בנוגע למצבה של בית שמש. בוגר פרויקט עתידים לשילוב צעירים מהפריפריה בעתודה האקדמית. בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני עם תזה ביחב"ל מאוניברסיטת בר אילן. חבר הנהלת הליכוד העולמי ומחברי הנהגת הצעירים בליכוד. כיום מכהן כסמנכ"ל במכון ז'בוטינסקי. נשוי לשיראל ואב ללביא.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

עבורי הליכוד הוא הבית. אני דור שלישי למפקדי מעו"ז בית"ר כך שינקתי את האידיאולוגיה הבית"רית עוד מההתחלה. כבר מגיל מאוד צעיר אני זוכר את עצמי מחלק סטיקרים, תולה שלטים ומשתלט יחד עם החברים על הצמתים המרכזיים בסביבה במסגרת פעילותי בנוער הליכוד. כמובן שעם השנים יחסי כלפי המפלגה לא השתנה: אני מאמין בזכותנו על ארץ ישראל, עמידה בלתי מתפשרת מול הרעיון ההרסני של שתי מדינות לשני עמים, ובכלכלה חופשית- אך עם חמלה.

אתגרי העתיד?

מעבר לאתגרי הביטחון הברורים ולצורך שלנו לשמר את עדיפותנו הצבאית על שכנינו המוסלמים, קיימים אתגרים פנימיים שהזנחתם תוביל בהכרח לפגיעה משמעותית. במהלך המאבק על עתידה של עירי בית שמש למדתי מקרוב מה ההשלכות לטיפול הלקוי לו הפריפריה זוכה מצד ממשלות ישראל. המצב הקיים בו ציבור איכותי נוטש את הדרום והצפון לטובת המרכז המבוסס הוא הרסני לעתידה של המדינה וחייבים לבצע צעדי מנע- כמו עידוד מעבר מפעלי היי טק לפריפריה- כדי לשנות את התמונה. אתגרים חברתיים נוספים כמו ביצור מעמדו של הרוב הציוני בישראל והמאבק בבניה הבלתי חוקית בקרב מיעוטים חייבים לקבל התייחסות רצינית שכן בשני המקרים מדובר בפצצות מתקתקות.

בעוד 20 שנה?

זו שאלה שקצת קשה לענות עליה משום שכולנו יודעים למי ניתנה הנבואה.. אני מקווה שבעתיד אזכה להמשיך ולהתעסק בנושאים המעניינים אותי, להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולהשפיע בהתאם לאמונותיי ותפיסתי.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

 

יש לי מנהג כל פעם שאני עולה על במה לקראת נאום אני אומר "בעזרת ה' נעשה ונצליח".

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.