מתו עמנואל אשר נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

מתן תמונה

שם: מתן עמנואל אשר

גיל: 26

קצת עליו:

מתן אשר, עבן 26, בעל תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה, דובר חברת הכנסת נאוה בוקר. נולד בפ"ת וגדל ביישוב צופים שבשומרון. בגיל 10 עבר לגור באוסטריה שם למד לדבר גרמנית ולאהוב את העולם הדיפלומטי. בגיל 13 חזר לארץ וסיים תיכון בנתניה. שירת בגדוד 'צבר' שבגבעתי שם שימש כמפקד כיתה וצלף. חובב מושבע של היסטוריה, מעביר הרצאות בנושא יחסים בינלאומיים ואנטישמיות, ממקימי 'המרכז לקידום יחסי ישראל אירופה'.

ראיון קצר:

אתגרי העתיד?

האתגר המרכזי הוא אתגר המדיניות. המזרח התיכון משתולל, אירופה בוערת, שום דבר כבר לא נראה יציב חוץ מהמדינה שלנו. צריך לחשוב קדימה איך בונים למדינה הזו את עתיד מבוסס עם בריתות חדשות וכלכלה חזקה שלא תיפגע ממלחמת האסלאם הרדיקלי בעולם המערבי. אני חושב שישראל צריכה להיות מוכנה לתרחישים מאוד קשים באזור ולהיות מוכנה בכל עת לתקוף באיראן ולהילחם בחזית הצפונית.

בעוד 20 שנה?

בעזרת השם, אני מאמין שאהיה בסביבת ההשפעה וצומת קבלת ההחלטות על עתידה וגורלה של המדינה, כמובן לאחר שאוציא ספר היסטוריה רב מכר.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

מלך השערים של אליפות היישוב צופים בכדורגל 1998.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.