שלומי וריאט נבחר להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

image

שם: שלומי וריאט

גיל: 31

קצת עליו:

שלומי וריאט, עלה מברה״מ לשעבר בשנת 1990, גדל והתחנך בעיר עפולה.
שלומי הוא בעל תואר ראשון במדע המדינה ומזרחנות מאוניברסיטת חיפה. בזמן לימודיו חידש את תא לביא בקמפוס ונבחר לנציג חוג וכיהן במועצת הסטודנטים.
שלומי נמנה עם הקמת גופי צעירים רבים בליכוד; תנועת לביא, הדור הצעיר בליכוד, פורום מנוף. לא בכדי הוא רואה את עתיד התנועה בצעיריה בתור אחד שעשה את הדרך מנוער הליכוד בעפולה תחילת שנות ה-2000 ללשכת היו״ר.
שלומי שימש יועץ פוליטי בכיר ומנהל לשכתו של השר מיכאל איתן, ראש מטה מוניציפלי בכפר סבא בבחירות 2013, עוזר לסגן שר החוץ זאב אלקין וכיום יועץ פוליטי של יו״ר הכנסת יולי אדלשטיין.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

הצטרפתי לליכוד עוד בימי כתלמיד חט״ב, אבי היה פעיל מרכזי בסניף בעפולה ומבחינתי לא הייתה שאלה, כל מערכת בחירות הייתי שם, בצמתים ובכיכרות. ריכזתי את נוער הליכוד בניצחון הגדול ב-2001. היום כאדם בוגר אני רואה בתנועת הליכוד בית אידאולוגי, הלאומי והליברלי מבחינתי חייב ללכת ביחד תמיד. כלכלה חופשית, שוק פתוח ויצירת הזדמנויות על חשבון מונופולים ממשלתיים הולכים יחד עם נאמנות לארצנו ואדמתנו, זו הרוח הרוויזיוניסטית הנושפת באלה של התנועה.
חוץ מזה בליכוד יש את האנשים הכי מדהימים, מלח הארץ אחד ואחת.

אתגרי העתיד?

שאלה טובה, בצד הלאומי כמובן המאבק המתמשך בדה לגיטימציה של ישראל שרק הולך ומחריף ע״י ארגוני חרם ומדינית ״נאורות״, מנגד אני מאמין שתתחזק הברית עם המזרח ורוסיה. ארה״ב תעבור שינוי דומה לזה שעברה אחרי מלה״ע הראשונה.
בצד הכלכלי, המשק שלנו ימשיך לצמוח ולגדול, נמשיך לפרוץ דרך בתחומי הטכנולוגיה, המדע וההייטק.
אני אופטימי בסה״כ ביכול של ישראל להתמודדות עם האתגרים הצפויים.

בעוד 20 שנה?

בטוח בעשייה ציבורית כזו או אחרת. אמשיך לתרום מיכולתי ומניסיוני הצנוע למען עתיד התנועה וכמובן הצעירים במדינת ישראל.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אני אוהד מושבע את מכבי תל אביב, בכל ענפי הספורט, אפילו בקריקט.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.