ח"כ שרן השכל נבחרה להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

שם: שרן השכל

גיל: 32

קצת עליה:

שרן השכל גדלה והתחנכה בכפר סבא, בצעירותה היתה מעורבת במועצות התלמידים, הדריכה בתנועת הצופים, והתנדבה בעמותת "מלוא הטנא" בכפר סבא.
היא התגייסה למשמר הגבול ושירתה כלוחמת באיזור ירושלים. לאחר שסיימה קורס מ"כים בחיל, היא שירתה בין היתר כמפקדת וסמלת טירונים.
שרן היא אחות וטרינרית במקצועה. היא השלימה לימודיה באוסטרליה, שם עבדה במרפאה וטרינרית, התנדבה בעמותה להצלת חיות בר ועבדה עם תושבים ועיריית סידני בפרוייקטים לחילוץ וטיפול בחיות בר, שיקומן, והחזרתן לטבע.
שרן סיימה את לימודיה לתואר במדעי המדינה ויחסים בין לאומיים באוניברסיטה הפתוחה והיא פעילה חברתית וסביבתית.
מאז חזרתה לארץ היא לוקחת חלק בפעילות פוליטית, היא התמודדה למועצת העיר בכפר סבא ברשימת הליכוד ומועמדת במקום ה31 ברשימת הליכוד לכנסת. את פעילותה הפרלמנטרית מקדישה בעיקר ח"כ השכל להסברה של ישראל בעולם ולמאבק ביוקר המחיה.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

מורשת בגין עבורי אינה רק ביטוי. זוהי תפיסת עולם. תפיסה של ימין לאומי, שורשי. נחוש בעמדותיו הציוניות מחד ופרגמאטי מן הצד השני. נושא דגל המשק החופשי, לצד רגישות חברתית. ליכוד אמיתי!

אתגרי העתיד?

הזירה הביטחונית והשינויים המתהווים במזרח התיכון בשנים האחרונות מייצרים איומים חדשים, אך עם זאת, גם הזדמנויות. בדרך המזעזעת והכואבת של הטרור המודרני, לומדות אירופה וארה"ב שהטרור האיסלאמיסטי הוא אינו נחלתו של המזרח התיכון, אלא של העולם החופשי כולו. לצד השמירה על גבולותינו, יש לחתור לשיתוף פעולה ביטחוני אסטרטגי עם שותפות בעלות אינטרס משותף למיגור הטרור.
אחת המאתגרת ביותר בשנים הבאות היא זירת ההסברה. אל מול ארגונים אנטי-ישראליים כמו ה-BDS חייבת להיות תשובה הולמת. במושב האחרון הקדשתי זמן יקר לזירת ההסברה – בישראל ומחוצה לה. פגשתי נציגי פרלמנט מכל העולם והסברתי את המציאות הישראלית ולא זו המתוארת בדיווחי תקשורת סותרים, זימנתי שגרירים לסיורים ביהודה ושומרון לצפות במציאות הביטחונית הרגישה במסגרת גל הטרור הנוכחי וניצלתי כל במה על מנת להציג את האמת שלנו.
בזירה הכלכלית, נדרשת הפחתת מיסים ויצירת הזדמנויות כלכליות עבור עסקים קטנים. כפי שפעלתי במושב האחרון להורדת יוקר המחיה בענף המזון ע"י יוזמתי לביטול המועצות החקלאיות המעודדות מונופולים, אני מתחייבת לפעול להורדת יוקר המחיה, שבירת המונופולים ויצירת תחרות הוגנת בשוק הישראלי.

בעוד 20 שנה?

אני מעדיפה להתמקד בשנה הקרובה בה אמשיך לשרת את הציבור שבחר בי.

אף אחד לא יודע עליי ש…?

מפעם לפעם, שמתפנה קצת זמן, ניתן למצוא אותי בים, רודפת אחר הגלים עם הגלשן שלי.

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.