שילת בנאבו נבחרה להיות חלק מפרויקט "35X35 – העתיד של הליכוד", המציג 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר ,מתחת לגיל 35. לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

IMG_20140313_130313שם: שילת בנאבו

גיל: 27

קצת עליה:

שילת מסיימת בימים אלו תואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בין לאומיים. במהלך הלימודים כיהנה כיושבת ראש תא לביא באוניברסיטה הפתוחה. השתתפה בעשרות אירועים, הרצאות חוגי בית, ומחאות פוליטיות.

ראיון קצר:

למה הליכוד?

הליכוד היא מפלגה שמושתתת על ערכים ואידיאולוגיה שאני מאמינה בהם ורואה בהם ערך עליון. אני מאמינה בזכותנו היהודית על ארץ ישראל, מאמינה בארץ ישראל השלימה ללא פשרות וויתורים, מאמינה בשלום בר קיימא ואם אין אפשרות להשיג אחד כזה אולי נצליח להשיג הסדר.

מפלגת הליכוד היא המפלגה היחידה שיכולה להבטיח לי ביטחון אמיתי, הן משכננו הקרובים והן מהרחוקים, מפלגה לא מתנצלת ומתחננת, לא מנסה למצוא חן בעיני מנהיגי העולם על חשבון אזרחיה. מפלגה ששמה לה למטרה לקדם שוק חופשי וכלכלה חופשית.

מפלגת הליכוד היא מפלגה חילונית ליברלית ששומרת על צביונה של המדינה כיהודית ודמוקרטית ויחד עם זאת בעד הענקת זכויות למיעוטים, מקבלת את האחר (זוגות חד מיניים) ודואגת לשוויונם המלא בחברה.

אתגרי העתיד?

האתגרים המרכזיים שעומדים בפני המדינה הם בעיקר אתגרים חברתיים. הורדת יוקר המחיה, פיצוץ בועת הנדל"ן והורדת יוקר הדיור. אתגר חשוב נוסף הוא אתגר ההסברה – שינוי תדמיתה של ישראל בעולם.

בעוד 20 שנה?

אם לא אהיה ראש ממשלה אהיה שרה בכירה בממשלה ימנית

אף אחד לא יודע עליי ש…?

אין דבר כזה. אני נוהגת בשקיפות מלאה:)

לרשימה המלאה של 35 הצעירים המבטחים, לחצו כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.