פרויקט "35X35- העתיד של הליכוד" עולה לאוויר!

בפרויקט מוצגים 35 צעירי הליכוד המבטיחים ביותר, מתחת לגיל 35. הבחירה הייתה קשה והרבה אנשים ראויים נשארו מחוץ לרשימה, אך בעזרת ועדה מייעצת נבחרה רשימה מרשימה ביותר.

הדבר המדהים ביותר ברשימה הזאת הוא הגיוון שיש בה: לצד כאלה שהם כבר נבחרי ציבור (חברת כנסת אחת, סגן ראש עיר וחברי מועצה ברשויות מקומיות בירושלים ובבית שמש), יש גם אנשי אקדמיה, אנשי עסקים, יועצים לחברי כנסת ושרים, פעילים חברתיים ובעלי תפקידים בעמותות שונות; חילונים, מסורתיים, דתיים וגם חרדי; ילידי הארץ, עולים ותיקים ועולים חדשים; צעירים בני 18 עד צעירים (קצת פחות) בני 35; מזרחים לצד אשכנזים; נשים לצד גברים; תל אביבים וירושלמים לצד מתנחלים ואנשי הפריפריה. עם ישראל, על קשת צבעיו וגווניו, מיוצג בדור הצעירים של הליכוד.

יש גם מאפיינים שמאחדים את כל מי שנמצא ברשימה: כולם ערכיים, ציוניים, אוהבי מדינת ישראל, שמוכנים לרתום את כישרונותיהם הרבים לטובת העתיד שלה. כולם הם כאלה שהצטרפו לליכוד מתוך הזדהות עם ערכי המפלגה, ולא רק מתוך שאיפה להתקדם פוליטית. כולם ראויים להיות חלק מהנהגת העתיד במדינת ישראל. עצם העובדה שהם כבר עוסקים בצרכי ציבור מרגיעה אותי נוכח האתגרים הניצבים בפני מדינת ישראל.

מאז ומתמיד יש מי שאוהבים להספיד את תנועת הליכוד ולנבא את דעיכתה. זו תופעה שנראתה עם פרישתו של בגין, ושוב לאחר פרישתו של שמיר, שבה לאחר רצח רוה"מ יצחק רבין ז"ל וגם לאחר ההתנתקות. גם כיום, רבים הם המנבאים את דעיכתה של תנועת הליכוד, מימין ומשמאל.

אך מי שילמד להכיר את איכות אנשי הליכוד הפועלים בשטח, ובפרט את הדור הצעיר שהוא עתידה של התנועה, ייווכח מהר מאוד שימיה הטובים ביותר של תנועת הליכוד עדיין לפנינו.

הפרויקט הזה נתן לי תקווה גדולה לעתידנו כתנועה, ואף יותר לעתידנו כמדינה. הלוואי ואלה יהיו פניהם של מנהיגי מדינת ישראל בעוד עשרים שנה. לאחר שתכירו אותם, אני בטוח שגם אתם תהיו שותפים לאותה תקווה.


להלן הרשימה לפי סדר הא"ב:

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.