לקראת הפריימריז אנחנו נותנים במה לכל המועמדים. מועמד שרוצה להתראיין גם יכול לשלוח מייל לdillouz@gmail.com

יליד 3.5.1964, בן קרית שמונה מחצית ראשונה של חיי והמחצית השניה בנתניה. מעל 30 שנה בניהול ומומחה עולמי לתיירות, תעופה ומלונאות. ניהלתי את רשת אופיר טורס וקבוצת etr. בתחום החינוך שימשתי כדירקטור במקוה ישראל, דירקטור ויו"ר בפועל של נמל ת"א ושל תדמור. יוזם פרוייקט "לזכור ולצמוח" להענקת רגעי אושר לאלפי שורדי שואה וקשישים. משורר, כתבתי ספר שירה "רגעים". מרצה לנוער בסיכון. מרצה באוניברסיטת חיפה, בבית הספר לתיירות. מרצה במגזר הערבי לקידום התיירות בישראל. פעיל חברתי.

לאיזה משבצת אתה רץ? 

מחוז מישור החוף

מה הביא אותך לתנועת הליכוד?

ליכודניק מלידה, הבית היה ליכוד, כילד הקטיושות, כך כינו אותי, ציונות מהבית, הורים שעלו ממרוקו , חונכנו לתת ולעשות למען הציבור.חונכנו ליושר נאמנות ואמינות. לא אשכח את המפגש עם בגין בילדותי כשהצהיר שלא תיפול קטיושה על קרית שמונה ובעיקר כשלחץ את ידי ואמר שאנחנו הגיבורים האמיתיים. תנועת הליכוד היא המפלגה היחידה שמסוגלת לעמוד מול כל השמאל אבל גם מול כל מי שחושב שהוא יכול לחלק את ירושלים ומול כל מי שחושב שהוא יחזיר את יהודה ושומרון. מפלגת הליכוד היא מפלגה חברתית ומפלגה בראשות נתניהו שהוציא אותנו מהבידוד העולמי והוציא אותנו לחירות כלכלית וחברתית.

מה הן שלושת האתגרים הגדולים ביותר שניצבים מול מדינת ישראל?

הביטחון מול אוייבינו ובעיקר מול איראן ובזירות הסורית והלבנונית.
הביטחון הכלכלי, היצוא , ההייטק והטכנולוגיה והתיירות שיכולה להכניס בעשור הקרוב מעל 500 מיליארד שקלים בתוכנית מוסדרת שיש לי לענף התיירות.
הביטחון בחינוך ורווחה- החינוך לערכים וציונים. חינוך לחשיבה מחוץ לקופסא. חינוך לרווחה שיחזק אותנו כחברה שיוויונית שדואגת לקשישים ולנכים ולשאר מוגבלים ונזקקים. זה אפשרי !!!

מה הן תפיסותך הכלכליות?

אני בעד דמוקרטיה כלכלית, יותר ייצור ויצוא בכל התחומים.
הסרת חסמים, מלחמה בבירוקרטיה שהורסת חלקות טובות.
חיזוק תחומים שיכולים להכניס למדינה עשרות מיליארדים כל שנה כדוגמת ענף התיירות.
מלחמה ביוקר המחיה שהוא מהגבוהים בעולם.
חינוך לכלכלה מגיל התיכון. מושגי יסוד ומושגים שמועילים ביום יום.
תמריצים למפעלים שיגיעו לפריפרייה בדגש על קרית שמונה, מעלות, אופקים וערים שיכולים לעבור מהפכה כלכלית. אני בעד הפרטה אבל לא מכירת חיסול של כל החברות הממשלתיות. לעשות סדר בנושא ואפילו מחשבות על שינוי המבנה ועד לביטולו.

מה הן תפיסותך המדיניות?

ישראל חזקה יחד עם העולם. יותר הסברה בעולם, להכפיל את תקציב ההסברה בעולם. לפעול מול המדינות בעולם כדי שיבינו שאנחנו כאן לעד ואנחנו כאן כדי לעזור לעולם.
אני בעד לשוחח עם כל אוייבינו כי שלום עושים עם אוייבים. אין תנאים מוקדמים למו"מ. אין לתת שטחים כי אין לנו מספיק, אנחנו המדינה היהודית היחדיה מול עשרות מדינות ערב. אני בעד רק שלום תמורת שלום. זה הרבה לאוייבינו כי אנחנו יכולים לעסור להם ליישם את הדמוקרטיה ובעיקר לעזור להם כלכלית. עוצמה ביטחונות תביא לנו עוצמה מדינות.

מה הן תפיסותך בנושאי דת ומדינה?

אני בעד הפרדת דת ומדינה.
נולדתי לבית דתי והתחנכתי ב 2 המוסדות הגדולים ביותר בישראל, ישיבה תיכונית כפר הרוא"ה ומקוה ישראל.
מכבד את הדת ותמיד ארצה שילדינו יכירו וילמדו יותר על מסורת ישראל וערכים. במקביל ארצה שאנשים יחיו עלפי עקרון הדמוקרטיה, חיה ותן לחיות. לכבד את כל המגזרים ולחיות באחדות ובהרמוניה. יש מקום לכולם במדינת הלאום היהודית.

עוד משהו?

אפעל לשינוי שיטת הממשל בישראל כדי לתת חוזק למדינה ולעתיד טוב יותר.
העקרונות- הגבלת קדנציות לרה"מ ולראשי ערים עד 10 שנים. 2 גושים/ מפלגות גדולות בלבד.
אפעל גם למען העסקים הקטנים שהם הנשמה של ישראל שקורעים תחת נטל המיסים והמכות שמוטלות עליהם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.